Ο Συνδυασμός μας

Δημιουργήσαμε τον πολιτικό συνδυασμό “Πολίτες με Όραμα” για να χτίσουμε ένα Δήμο που κοιτάζει μπροστά, ένα σύγχρονο Δήμο για όλους τους ανθρώπους που ζουν εδώ και ελκυστικό σε όσους θέλουν να γυρίσουν και να ζήσουν εδώ.

Ξέρουμε ότι έχουμε ένα δύσκολο μονοπάτι να ανεβούμε αλλά έχουμε οδηγός μας τις αρχές και τις αξίες μας. Συμφωνήσαμε όλοι μαζί σε μια συγκεκριμένη και σαφή αποστολή!

Να δουλέψουμε σκληρά για την τοπική ανάπτυξη, να δημιουργήσουμε τις προϋποθέσεις που θα αναδείξουν τη μεγάλη εικόνα του Δήμου μας αλλά προπάντων να βελτιώσουμε την καθημερινότητα όλων των πολιτών μας!

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΤΙΣΚΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΝΔΟΙΩΝ

ΠΑΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)

ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΜΗΧΑΛΙΤΣΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΧΑΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΧΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Α. ΤΟΠΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΟΥ

 

  1. ΖΕΪΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΖΗ

  3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

  4. ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  5. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  6. ΧΡΥΣΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Β. ΤΟΠΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΛΟΦΟΥ

 

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  3. ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  4. ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  5. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

  6. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

 

Γ. ΤΟΠΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΩΝ

 

  1. ΚΑΡΑΗΛΙΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΕΣΤΗ

  2. ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  3. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

  4. ΣΙΝΑΝΑ – ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

  5. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

Δ. ΤΟΠΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

 

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΗΛΙΑ

  2. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΚΡΑΤΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

  3. ΛΙΑΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

  6. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Ε.  ΤΟΠΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΚΑΔΑ 

  

  1. ΓΚOΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  2. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΡΕΜΟΥ

  3. ΚΑΜΠΡΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  4. ΜΑΜΤΖΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ( ΤΟΥΛΑ ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  6. ΠΟΠΩΒ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ

  7. ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ